Zefal Wiiz
Кошничката е празна!
Најпродавани

Zefal Wiiz

Zefal Wiiz
Zefal Wiiz Zefal Wiiz
Бренд: Zefal
Код на производот: zefal
Достапност: 10
380ден.
 
   - ИЛИ -   

Држач за бидон, направен од многу издржлива пластика - кој може да се ротира за да може да се става бидон странично - и од лева и од десна страна, по потреба.

Боја: црна
Материјал: пластика
Тежина: 65гр

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: zefal, wiiz