Trimm Balance
Кошничката е празна!
Најпродавани

Trimm Balance

Trimm Balance
Trimm Balance Trimm Balance
Бренд: Trimm
Код на производот: trimm
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
0ден.

Многу комфорна вреќа за спиење, која се истакнува со својата мала тежина, а одлична термална изолација. Докажан модел со многу среќни корисници! :)

Благодарение на високо-квалитетното полнење, 7-коморното Thermolite Qualo влакно, оваа вреќа е соодветна за користење во текот на целата година!

Температурен опсег: -2 °C/ -8 °C/ -25 °C
Тежина: 1.55кг
Тип: мумија

Димензии кога е отворена: 220/80/50цм
Димензии кога е спакувана: 18х34/24цм (можност за компресија со гуртни)
Полнење: 100 % PES, Thermolite Quallo 7, 300 g/m2 (2 x 150 g/m2 )

Дополнително: Со патентот, може да се поврзат две вреќи; штитник на патентот; ергономски оформен дел околу нозете; функционален дел околу главата, со можност за затегнување; може да се пере; џеб во внатрешноста за потребни „ситници“; сертификат ЕН13537, анти-алергенска...

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: trimm, balance