Специјални Понуди
Кошничката е празна!

Специјални Понуди

Приказ: Листа / Табеларно
Прикажи:
Сортирање По:
Asolo Drifter GV EVO
Од овој модел на залиха имаме уште само 2 големини: 11УК(46) и 11.5УК (46 1/3) Одлична цена со 30..
10,800ден. 7,550ден.
Bianchi Dama Spillo Deluxe
Овој модел ќе биде достапен од крајот на март. Резервации со 15% ПОПУСТ. Спецификација: Рам: ..
32,500ден. 27,600ден.
Bianchi DROPS white
Должина: 210цм Ширина: 3цм Дебелина: 3мм во средниот дел – 0.5мм на краевите Тежина: 85гр (секој ..
1,500ден. 750ден.
Bianchi mtb grips
Грип со стега на (Bianchi) Бјанки Од овој модел уште само едно на залиха. Одлична цена со 40% ПО..
1,600ден. 960ден.
Bianchi Oltre XR3 CV 105
Од овој модел имаме уште само една големина на залиха: 57 Одлична цена со 30% ПОПУСТ! Поврзете с..
199,500ден. 139,500ден.
Bianchi Sprint 105
Уште само една големина на залиха: 57. Одлична цена со 20% попуст! Враќањето на една икона!..
139,000ден. 111,200ден.
Bianchi Via Nirone 7 105
Уште само една големина на залиха: 57 Одлична цена со 20% попуст! „Виа Нироне 7“ е местото каде ..
109,000ден. 87,200ден.
Black Diamond BoundaryLine Insulated
Уште само С и М големина. Фантастична цена со 50% ПОПУСТ!!! Блек Дајмонд во овој модел на ски/бо..
22,800ден. 11,400ден.
Black Diamond Dirt Bag
Одличен модел, за сестрана употреба - кога ви е потребна ракавица со 5 прсти, а со фина термоизолаци..
0ден. 2,000ден.
Black Diamond Factor 130
Останата е уште само 1 големина: Мондо 27.5!!! Фантастична цена со 50% ПОПУСТ!!!   Во 2008..
33,900ден. 16,900ден.
Black Diamond HeavyWeight WoolTech
Најновиот модел на ХевиВејт ВулТек! Сега со одлична цена со 20% ПОПУСТ! Мека, комфорна, тенка, а..
2,750ден. 2,200ден.
Black Diamond Helio 105 Carbon
Одлична цена со 25% ПОПУСТ!!! Од овој модел на залиха имаме уште само 1 големина: 175цм! Ултра л..
55,500ден. 38,850ден.
Black Diamond Helio 116 Carbon
Одлична цена со 30% ПОПУСТ! Од овој модел имаме уште само 1 големина: 186цм! Ултрелесна „powder“..
57,500ден. 40,250ден.
Black Diamond Impulse
Сенаменска, 4-сезонска софтшел ракавица за секакви активности: од летни алпинистички искачувања до з..
4,300ден. 3,400ден.
Black Diamond Mercury Mitt
Најуниверзалната топла ракавица од овој производител со водоотпорна мембрана, PrimaLoft® изолација и..
6,200ден. 4,900ден.
Black Diamond Midweight
Најновиот модел на Мидвејт! Уште во ХЛ големина - сега со 20% ПОПУСТ!!! Одличен избор за студени..
1,850ден. 1,480ден.
Black Diamond Pom
Одлична цена со 30% ПОПУСТ!!! Kапа со класичен дизајн  - со одлична изолација. Материјал:..
1,900ден. 1,330ден.
Black Diamond Prime
Нов модел на чевли од американската компанија Блек Дајмонд. Промотивна цена во текот на март со 20%..
6,900ден. 5,520ден.
Black Diamond Shiva 100
Од овој модел имаме уште само 1 големинa: Мондо 24! Одлична цена со 40% ПОПУСТ!!! Токи :&nb..
32,900ден. 19,700ден.
Bryton Rider 420 bundle
Одлична цена со 30% ПОПУСТ!!! Едноставно прецизен! Рајдер 420 уредот е изработен од висококвал..
11,700ден. 8,200ден.
Campagnolo Record 11s 12-27
Касета за 11 брзини Класа: Campagnolo Record Однос: 12-27 Произведено во Италија ..
19,500ден. 11,700ден.
Campagnolo Record 11s 12-29
Касета за 11 брзини Класа: Campagnolo Record Однос: 12-29 Произведено во Италија ..
25,200ден. 15,000ден.
Campagnolo Veloce 10s
10-брзинската група на Кампањоло, насловена Велоче, во случајов во комбинација со Chorus кочници. Н..
39,350ден. 31,480ден.
Conti. Contact 28-622
Уште само една на залиха. Одлична цена со 40% ПОПУСТ Гума со најпопуларната шара за градско/трек..
1,600ден. 960ден.
Conti. Contact 32-622
Уште само една на залиха. Одлична цена со 40% ПОПУСТ Гума со најпопуларната шара за градско/трек..
1,600ден. 960ден.
Conti. Contact 47-622
Уште само една на залиха. Одлична цена со 40% ПОПУСТ Гума со најпопуларната шара за градско/трек..
1,800ден. 1,080ден.
Conti. Double Fighter III 26x1.9
Уште само една на залиха. Одлична цена со 40% ПОПУСТ Гума со двојна намена: лесен и тивок ролинг..
1,300ден. 780ден.
Conti. Mountain King III TR 26x2.3 folding
Уште само една на залиха. Одлична цена со 40% ПОПУСТ - 26“Х2.3 - TubelessReady - Класа: P..
1,900ден. 1,140ден.
Conti. Ride Tour 47-622
Последна на залиха. Одлична цена со 40% ПОПУСТ Независно дали се работи за добар или лош асфалт ..
1,300ден. 780ден.
Conti. Sprinter Gatorskin 25-622 tubular
Спортски тубулар! Издржлива конструкција, со заштита против дупнување (благодарение на „SafetySys..
5,200ден. 4,160ден.
Elite Shaker
Практична алатка за лесно подготвување на Вашиот проетин шејк или смути. ..
370ден. 260ден.
Ferrino Alta Via 45
Од овој модел уште само едно на залиха. Одлична цена со 20% ПОПУСТ!!! Ферино Алта Виа 45 е идеал..
6,500ден. 5,200ден.
Ferrino Fission 28
Од овој модел уште само едно на залиха! Одлична цена со 20% ПОПУСТ Модел: Ferrino Fission 28 ..
4,800ден. 3,840ден.
Fizik Bianchi Vesta Lady
За сите дами Бјанкистки, дамски модел на седиште за друмски велосипедизам, произведено во Италија од..
5,900ден. 2,950ден.
Gaerne G. Chrono Carbon 12.0
Патики за друмски велосипедизам Произведени во Италија - од Герне (Gaerne) За компанијата: „Кој..
19,000ден. 13,300ден.
Gaerne G. Chrono Carbon 12.0
Патики за друмски велосипедизам Произведени во Италија - од Герне (Gaerne) За компанијата: „Кој..
19,000ден. 13,300ден.
Gaerne G. Fuga Carbon 10.0
Еден од најновите модели на патики за велосипедизам од Герне. Одлична промотивна цена со 20% ПОПУСТ..
13,500ден. 10,800ден.
Gaerne G. Hurricane
Патики за планински велосипедизам Произведени во Италија - од Герне (Gaerne) За моделот: Идеале..
9,500ден. 7,600ден.
Gaerne G. Laser
Патики за планински велосипедизам Произведени во Италија - од Герне (Gaerne) За моделот: Ова е ..
6,500ден. 5,200ден.
Gaerne G. Record Carbon 8.0
Патики за друмски велосипедизам Произвeдени во Италија - од Герне (Gaerne) За моделот: Ова е ..
6,500ден. 5,200ден.
Gaerne G. Record Carbon 8.0 Lady
Патики за друмски велосипедизам - овој модел е со женски фит! Произвeдени во Италија - од Герне (Ga..
5,900ден. 4,720ден.
Gaerne G. Sprint Carbon 8.0 black
Еден од најновите модели на патики за велосипедизам на Герне. Одлична промотивна цена со 20% ПОПУСТ..
8,700ден. 6,960ден.
Gaerne G. Sprint Carbon 8.0 black wide
Еден од најновите модели на патики за велосипедизам на Герне. Одлична промотивна цена со 20% ПОПУСТ..
8,700ден. 6,960ден.
Gaerne G. Sprint Carbon 8.0 Lady
Патики за друмски велосипедизам - модел со женски фит! Произвeдени во Италија - од Герне (Gaerne) ..
8,700ден. 6,960ден.
Gaerne G. Sprint Carbon 8.0 white
Патики за друмски велосипедизам Произвeдени во Италија - од Герне (Gaerne) За моделот: Ова е вo..
8,700ден. 6,960ден.
Gaerne G. STL 12.0
Највисоката класа: ГЕРНЕ Г. СТЛ! Репер за иновација, врвни перформанси и комфор! Произведени во ..
23,300ден. 18,640ден.
Gaerne G. Tornado Carbon 10.0
Патики за друмски велосипедизам Произведени во Италија - од Герне (Gaerne) За компанијата: „Кој..
11,500ден. 9,200ден.
Gaerne G. Tornado Carbon 10.0 Lady
Патики за друмски велосипедизам - модел со женски фит! Произведени во Италија - од Герне (Gaerne) ..
11,500ден. 9,200ден.
Gaerne G. Tornado Carbon 8.0
Патики за друмски велосипедизам Произведени во Италија - од Герне (Gaerne) За моделот: Ова е ве..
9,500ден. 7,600ден.
Gaerne G. Tornado Wide Carbon 10.0
Патики за друмски велосипедизам - со широк калап, за пошироки стопала! Произведени во Италија - од ..
11,500ден. 9,200ден.